خريد خانه در تهران


خريد خانه در تهران در سالهاي اخير کاري سخت و پيچيده شده است. رشد تورم و افزايش قيمت خانه امکان خريد خانه براي اقشار متوسط را سخت کرده است. از سوي ديگر درامد به نسبت سالهاي گذشته رشد چنداني نداشته است و تهيه هزينه خريد براي خريد خانه در تهران پيچيده شده است. با توجه به افزايش هزينه ها براي خريد خانه چه راهکارهايي را ميتوان در نظر گرفت تا خريد به صورت آسانتري انجام شود.چگونه خريد خانه در تهران را به شکل آسانتري انجام دهيم؟


اگر در فکر جمع کردن نقدينگي هستيد و قصد خريد خانه را داريد ممکن است اين کار سالها طول بکشد. مشکلي که در اين مورد بوجود ميايد اين است که در سالهايي که مشغول جمع کردن نقدينگي هستيد تورم ارزش نقدينگي شما را به شدت کاهش ميدهد. اين اتفاق باعث ميشود با جمع کردن نقدينگي هيچ وقت صاحب خانه نشويد. براي آنکه بتوان با اين شدت تورم مقابله کرد بهتر است زمان جمع آوري نقدينگي را به حداقل رساند. براي اينکار راهکارهاي زير را در نظر داشته باشيد.


دريافت وام براي خريد ملک


دريافت وام علاوه بر کمک به افزايش نقدينگي، کمک ميکند تا زمان جمع اوري نقدينگي کاهش يابد و در نتيجه تورم کمتر ارزش پول را کم کند.


وام مسکن اولين وامي است که براي خريد خانه در تهران ميتوان از آن استفاده کرد. وام مسکن گرچه سودي بسيار پايين با بازپرداخت بلند مدت دارد اما مبلغ اين وام براي خريد ناچيز است. اگر وام مسکن کمکي براي خريد خانه نميکند ميتوانيد از وام هاي ديگري استفاده نماييد.


وام بانک هاي خصوصي


بانک هاي خصوصي درصد سود بالاتري را براي وام در نظر ميگيرند همچنين بازپرداخت آن در زمان کوتاهتري انجام ميشود. اما مسئله مهم اين است که در مواردي حتي تا 50 درصد مبلغ ملک را ميتوان از بانک هاي خصوصي وام گرفت. اين گزينه ميتواند توان خريد شما را بالا ببرد


مشارکت در خريد ملک


مشارکت در خريد خانه به جهت سرمايه گذاري کمک ميکند تا سريعتر نقدينگي خود را به ملک تبديل کنيد. اين موضوع زمان خريد را کوتاهتر ميکند و در زمان کوتاه تورم تاثير کمتري روي نقدينگي شما خواهد داشت.


 


تهاتر 


معاوضه خودرو 


معاوضه باغ 


معاوضه مغازه


 


  


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

William بازاريابي اينترنتي Debra دانلود سوالات آيين نامه راهنمايي و رانندگي تجهيزات موتورخانه متخصص ايمپلنت دندان Amanda اموزش صفر تا صد ايلاستريتور مقدماتي قطعات بابکت Marvin